Obchodné oddelenie: +421 908 597 617
Technické oddelenie: +421 948 220 784


Obchodné podmienky

 

Obchodné podmienky

 

Naše obchodné podmienky sú zrozumiteľné a nič Vám netajíme.

 

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom obchodu profilift.sk a majiteľom práv k nemu je DoMiSTAR s. r. o., Horné Orešany 351, 919 03 Horné Orešany, Slovensko. Zodpovedný vedúci spoločnosti je Dominik Repa.

 

Objednávka

Môžete ju uskutočniť pomocou webových stránok profilift.sk (24 hodín denne), emailom :info@profilift.sk, telefonicky od 7:00 do 18:00 na tel.: +421 908 597 617)

 

Platba za produkty

Celková cena produktov sa skladá iba z ceny produktov + dopravné.

 

Spôsob úhrady za produkty

  1. a) Prevodom na účet
  2. b) V hotovosti pri osobnom odbere
  3. c) Na dobierku

 

Spôsob dopravy produktov 

  1. a) Vlastnou dopravou prevádzkovateľa
  2. b) Kuriérskou službou podľa aktuálneho cenníka
  3. c) Osobným odberom

 

 

ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY

Pri zakúpeni tovaru online- cez internet z internetového obchodu (e-shopu) máte ako zákazník právo na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. K dispozícii je 14 dní na odstúpenie od zmluvy od prvého dňa od doručenia ( prevzatia tovaru). Právo na odstúpenie zmluvy v lehote 14 dní nevzniká ani pri nákupe podnikateľa - SZČO, právnická osoba pri nákupe na IČO. Odstúpenie od zmluvy sa považuje za právne, dostatočné aj keď je odoslané prevádzkovateľovi internetového obchodu prostredníctvom e-mailu.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy nie je reklamácia.

Ak má tovar prípadné poškodenie, zašpinenie alebo tovar nie je kompletný, predávajúci má pravo požadovať od kupujúceho náklady na uvedenie tovaru do pôvodného stavu.

Zákon č.102/2014z.z

Reklamácie

Dodaný tovar si je kupujúci povinný prehliadnúť bezprostredne po prevzatí tovaru. V prípade zistenia závady informuje predajcu okamžite. Správu o zistených závadách zašlite písomne alebo e-mailom na adresu predajcu.

 

Expedičné doby

Tovar, ktorý je na sklade, expedujeme do 1 týždňa. V prípade, že tovar je možné odoslať skôr alebo neskôr ako je uvedená expedičná doba, budeme zákazníka o termíne dodania informovať telefonicky. 

V prípade platby bankovým prevodom platí vyššie uvedené po obdržaní platby na náš účet.

Záručné podmienky

Výrobcom garantovaná záruka dodávaných zariadení je 24 mesiacov od dátumu dodania. Záruka sa nevzťahuje na škody vzniknuté pri neodbornom zaobchádzaní zákazníka so zariadením alebo používaní.

Všeobecné obchodné podmienky

Kupujúci, ktorí urobia záväznú objednávku potvrdzujú, že súhlasia s Obchodnými podmienkami pre dodanie tovaru, ktoré uverejní predávajúci. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnýmipodmienkami, ktoré sú záväzné pre obe strany. Predmetom kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim je záväzná objednávka zo strany kupujúceho.Kúpna zmluva vzniká samotným doručením tovaru.

Naša firma si vyhradzuje právo objednávku po dohode s kupujúcim modifikovať alebo od zmluvy odstúpiť, a to aj v dobe, keď bol tovar objednaný a to na základe zmeny kurzu zahraničnej meny a zmeny ceny zo strany dodávateľa.Rovnaké oprávnenie si vyhradzuje aj v prípade, že výrobca prestane dodávať (dočasne alebo trvale) objednaný produkt.

Účastníci sa dohodli, že ak nie je podmienkami výslovne stanovené inak, riadia sa ich práva a povinnosti obchodným zákonníkom.

Vašu spokojnosť s nákupom zisťujeme prostredníctvom e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi, do ktorého je náš e-shop zapojený. Tie vám zasielame zakaždým, keď u nás nakúpite, pokiaľ v zmysle § § 62 zák. č. 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách, v znení neskorších predpisov neodmietnete zasielanie elektronickej pošty na účely priameho marketingu. Spracúvanie osobných údajov na účely zaslania dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi vykonávame na základe nášho oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zisťovaní vašej spokojnosti s nákupom u nás. Na zasielanie dotazníkov, vyhodnocovanie vašej spätnej väzby a analýz nášho trhového postavenia využívame sprostredkovateľa spracúvania, ktorým je prevádzkovateľ portálu Heureka.sk tomu na tieto účely môžeme odovzdávať informácie o kúpenom tovare a vašu e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje nie sú pri zasielaní e-mailových dotazníkov odovzdané žiadnej tretej strane na jej vlastné účely. Proti zasielaniu e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi môžete kedykoľvek vyjadriť námietku odmietnutím ďalších dotazníkov pomocou odkazu v e-maile s dotazníkom. V prípade vašej námietky vám dotazník nebudeme ďalej zasielať.

Tieto obchodné podmienky nadobúdajú účinnosti dňom 18.8.2020

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MjAwODk